Polyamp: Sprendimas energetikai


 
 
 
   

 

Polyamp DC-DC maitinimo šaltiniai užtikrina nenutrūkstamą energijos tiekimą AB Litgrid transformatorių pastočių ir skirstyklų ryšių aparatinėse ir valdymo pultuose

 

Lietuvos elektros perdavimo operatorius AB LITGRID  skelbė konkursą technologinio duomenų perdavimo tinklo infrastruktūros  įrengimui transformatorių pastočių ir skirstyklų ryšių aparatinėse ir valdymo pultuose. Projektą apėmė net 32 objektai visoje Lietuvoje, kuriuose buvo numatyta projektuoti naujas ir pertvarkyti esamas infrastruktūros telekomunikacines spintas, paruošiant jas naujos telekomunikacinės įrangos diegimui.
Kadangi AB LITGIRD  infrastruktūroje įrangą numatyta maitinti iš 110V nuolatinės srovės šaltinių, o telekomunikacinė įranga dažniausiai maitinama iš 48V nuolatinės srovės šaltinų,  telekomunikacinėse spintose buvo projektuojami ir diegiami maitinimo šaltiniai gebantys konvertuoti iš 110V nuolatinės srovės į 48V.
 
Tam tikslui konkurso nugalėtojas UAB "Aedilis" pasirinko patikimą Švedijos gamintoją ir mūsų partnerį - POLYAMP. Sprendimui pasirinktas POLYAMP PC1000 DC-DC keitiklis, kuris yra galingas, patogus montuoti, turi aukštą efektyvumo koficientą, yra pasyvaus aušinimo bei atitinka visus aukščiausius reikalavimus. Projektas sėkmingai įgyvendintas, o naujai diegiama telekomunikacinė įranga yra maitinama iš POLYAMP maitinimo šaltinių!

 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

Korenix sprendimai

2013 Liepos 16 d.

Daugiau informacijos apie Korenix sprendimus transporto, geležinkelių, eismo kontrolės, energetikos, kalnakasybos, pastatų automatikos, laivybos ir kitose srityse.