Viola modemai naudojami relių monitoringui

UAB "Aedilis" pristato naują sprendimą - tai relinės apsaugos ir automatikos (RAA) monitoringas per mobiliojo ryšio tinklą. Šiam tikslui panaudotas Viola Systems modemas Arctic 3G Gateway. Modemo RS485 portas sukonfigūruojamas kaip Virtualus COM portas valdymo centro kompiuteryje. Tokiam konfigūravimui labai tinka nemokama programinė įranga VSPM. Sėkmingai atliktame bandyme buvo konfigūruojamos Siemens rėlės Siprotec 7SJ6XX, sujungtos per RS485 sąsają. Tokiu būdu speciali monitoringo/konfigūravimo programa DIGSI iš valdymo centro kompiuterio "mato" visas rėles, tarsi jos būtų fiziškai prijungtos prie valdymo centro kompiuterio.

Viola modemai reliu monitoringui

Mobilus Mini RTU (Viola)

2010 Rugsėjo 8 d.

UAB "Aedilis" pristato dar vieną sprendimą - tai Viola Systems modemo Arctic IEC-104 Gateway GPRS panaudojimas kaip mini RTU. Šis sprendimas yra tinkamas nedideliems objektams, kuriuose perduodamų signalų kiekis nėra didelis (iki 8 signalų ir 2 valdymo komandos).

SMART-1 Nuotolinis sistemų valdymas ir stebėjimas

2010 Rugsėjo 8 d.

UAB "Aedilis" sukūrė ir įgyvendino vėjo jėgainių parko Kreivėnų SMART-1 brosiuragyvenvietėje nuotolinio stebėjimo, duomenų kaupimo ir valdymo sprendimą Smart-1. Sistema leidžia stebėti vėjo jėgainių (ar hidroelektrinių) procesų vizualizaciją ir kaupti duomenis.